Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Ресторан: Holiday Inn EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Ресторан: Holiday Inn EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Ресторан: Holiday Inn EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Ресторан: Holiday Inn EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Ресторан: Holiday Inn EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Ресторан: Holiday Inn EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Ресторан: Holiday Inn EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Ресторан: Holiday Inn EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Ресторан: Holiday Inn EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Ресторан: Holiday Inn EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Ресторан: Holiday Inn

Go down

Ресторан: Holiday Inn Empty Ресторан: Holiday Inn

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 2:59 pm

Е-пошта:hiskopje@holiday-inn.com.mk
Веб страница: http://www.holidayinn.com/
Teлефон:+389 2 3 29 29 29
Локација: 2 Mosa Pijade Street, 1000 Skopje, Macedonia

Ресторан: Holiday Inn 3552_4_81172_3_65-1Ресторан: Holiday Inn MTGEV_SPEV_01_J

__________________________________________________
Ресторан: Holiday Inn 48Uxp1

Ресторан: Holiday Inn CРесторан: Holiday Inn IРесторан: Holiday Inn NРесторан: Holiday Inn DРесторан: Holiday Inn EРесторан: Holiday Inn RРесторан: Holiday Inn EРесторан: Holiday Inn LРесторан: Holiday Inn LРесторан: Holiday Inn A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот