Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Ресторан: Romantique EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Ресторан: Romantique EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Ресторан: Romantique EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Ресторан: Romantique EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Ресторан: Romantique EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Ресторан: Romantique EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Ресторан: Romantique EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Ресторан: Romantique EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Ресторан: Romantique EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Ресторан: Romantique EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Ресторан: Romantique

Go down

Ресторан: Romantique Empty Ресторан: Romantique

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 3:39 pm

Hotel Romantique - на велешко езеро

Лоциран на северо-источниот брег на познатото Велешко Езеро и на само 9км oд центарот на град Велеc, Хотел Романтик ќе ве воодушеви со пријатен амбиент, одлична услуга, комфорни соби, апартмани и со надалеку познатите Велешки специјалитети....

Телефон: +389 (0) 43 212 999
Fax: +389 (0) 43 212 997
e-mail: info@hotelromantik.com.mk


__________________________________________________
Ресторан: Romantique 48Uxp1

Ресторан: Romantique CРесторан: Romantique IРесторан: Romantique NРесторан: Romantique DРесторан: Romantique EРесторан: Romantique RРесторан: Romantique EРесторан: Romantique LРесторан: Romantique LРесторан: Romantique A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот