Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Група Премиер EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Група Премиер EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Група Премиер EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Група Премиер EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Група Премиер EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Група Премиер EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Група Премиер EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Група Премиер EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Група Премиер EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Група Премиер EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Група Премиер

Go down

Група Премиер Empty Група Премиер

Пишување  Кармела on Саб Апр 23, 2011 3:53 pm

Групата Премиер постои долги години,и се познати по свадбените веселби.
Група Премиер 162076_140881002631825_2514553_n

Нивна фб страна тука
Видео за да ги слушнете овде

__________________________________________________
zaljubeni Две тела, една душа, поврзани засекогаш zaljubeni

Група Премиер KГрупа Премиер AГрупа Премиер RГрупа Премиер MГрупа Премиер EГрупа Премиер LГрупа Премиер A

Glitter Graphics
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот