Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Прва брачна ноќ EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Прва брачна ноќ EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Прва брачна ноќ EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Прва брачна ноќ EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Прва брачна ноќ EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Прва брачна ноќ EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Прва брачна ноќ EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Прва брачна ноќ EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Прва брачна ноќ EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Прва брачна ноќ EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Прва брачна ноќ

Go down

Прва брачна ноќ Empty Прва брачна ноќ

Пишување  Кармела on Саб Апр 23, 2011 3:57 pm

Речиси колку свадби,толку поинакви први брачно ноќи zaljubeni
Како ви помина првата брачна ноќ?
Може водевте љубов со вашиот партнер првата брачна ноќ,може од премореност заспавте,или нестрпливо отваравте поклони и пликови?

Всушност зошто кога ќе се рече прва брачна ноќ најчесто се мисли на водење љубов?
Зарем мора на првата кога сте навистина уморни?
zaljubena

__________________________________________________
zaljubeni Две тела, една душа, поврзани засекогаш zaljubeni

Прва брачна ноќ KПрва брачна ноќ AПрва брачна ноќ RПрва брачна ноќ MПрва брачна ноќ EПрва брачна ноќ LПрва брачна ноќ A

Glitter Graphics
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот