Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Запознавање на родителите на вашиот партнер EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Запознавање на родителите на вашиот партнер EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Запознавање на родителите на вашиот партнер EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Запознавање на родителите на вашиот партнер EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Запознавање на родителите на вашиот партнер EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Запознавање на родителите на вашиот партнер EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Запознавање на родителите на вашиот партнер EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Запознавање на родителите на вашиот партнер EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Запознавање на родителите на вашиот партнер EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Запознавање на родителите на вашиот партнер EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Запознавање на родителите на вашиот партнер

Go down

Запознавање на родителите на вашиот партнер Empty Запознавање на родителите на вашиот партнер

Пишување  Кармела on Саб Апр 23, 2011 7:04 pm

Како помина запознавањето на родителите на вашиот партнер?Каков ви беше впечатокот?
Дали од кога ве побарал партнерот за сопруга/маж или предходно ги имате запознаено родителите?

__________________________________________________
zaljubeni Две тела, една душа, поврзани засекогаш zaljubeni

Запознавање на родителите на вашиот партнер KЗапознавање на родителите на вашиот партнер AЗапознавање на родителите на вашиот партнер RЗапознавање на родителите на вашиот партнер MЗапознавање на родителите на вашиот партнер EЗапознавање на родителите на вашиот партнер LЗапознавање на родителите на вашиот партнер A

Glitter Graphics
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот