Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Дарување за веридба или свадба EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Дарување за веридба или свадба EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Дарување за веридба или свадба EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Дарување за веридба или свадба EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Дарување за веридба или свадба EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Дарување за веридба или свадба EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Дарување за веридба или свадба EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Дарување за веридба или свадба EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Дарување за веридба или свадба EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Дарување за веридба или свадба EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Дарување за веридба или свадба

Go down

Дарување за веридба или свадба Empty Дарување за веридба или свадба

Пишување  Кармела on Саб Апр 23, 2011 7:06 pm

Дали се дарувавте или ќе се дарувате на веридбата или на свадбата?
Кои се најчесто обичаите за дарување ,и што да се подари за партнерот,родителите,браќа/сестри........

__________________________________________________
zaljubeni Две тела, една душа, поврзани засекогаш zaljubeni

Дарување за веридба или свадба KДарување за веридба или свадба AДарување за веридба или свадба RДарување за веридба или свадба MДарување за веридба или свадба EДарување за веридба или свадба LДарување за веридба или свадба A

Glitter Graphics
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот