Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Моминска вечер EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Моминска вечер EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Моминска вечер EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Моминска вечер EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Моминска вечер EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Моминска вечер EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Моминска вечер EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Моминска вечер EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Моминска вечер EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Моминска вечер EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Моминска вечер

Go down

Моминска вечер Empty Моминска вечер

Пишување  Кармела on Саб Апр 23, 2011 9:39 pm

Како ви беше организирана вашата моминска вечер?Кој се учествуваше? Можеби сте другарка,кума или старосватица и планирате да организирате?
Дајте идеи и совети o-je

__________________________________________________
zaljubeni Две тела, една душа, поврзани засекогаш zaljubeni

Моминска вечер KМоминска вечер AМоминска вечер RМоминска вечер MМоминска вечер EМоминска вечер LМоминска вечер A

Glitter Graphics
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот