Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Надворешна декорација на вашиот дом EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Надворешна декорација на вашиот дом EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Надворешна декорација на вашиот дом EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Надворешна декорација на вашиот дом EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Надворешна декорација на вашиот дом EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Надворешна декорација на вашиот дом EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Надворешна декорација на вашиот дом EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Надворешна декорација на вашиот дом EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Надворешна декорација на вашиот дом EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Надворешна декорација на вашиот дом EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Надворешна декорација на вашиот дом

Go down

Надворешна декорација на вашиот дом Empty Надворешна декорација на вашиот дом

Пишување  Кармела on Саб Апр 23, 2011 9:48 pm

Како се може да се уреди надворешниот дел од вашиот дом,влезот во зградата и внатрешноста.
Балони,ленти,цвеќе,украсување на гелендерот (скалите).......

__________________________________________________
zaljubeni Две тела, една душа, поврзани засекогаш zaljubeni

Надворешна декорација на вашиот дом KНадворешна декорација на вашиот дом AНадворешна декорација на вашиот дом RНадворешна декорација на вашиот дом MНадворешна декорација на вашиот дом EНадворешна декорација на вашиот дом LНадворешна декорација на вашиот дом A

Glitter Graphics
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот