Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
чит-чат муабет EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
чит-чат муабет EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
чит-чат муабет EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
чит-чат муабет EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
чит-чат муабет EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
чит-чат муабет EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
чит-чат муабет EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
чит-чат муабет EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
чит-чат муабет EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
чит-чат муабет EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


чит-чат муабет

Go down

чит-чат муабет Empty чит-чат муабет

Пишување  Cinderella on Сре Апр 27, 2011 11:13 pm

Во темава можете да си разговарате во стил кафе-муабет
Ајде со убаво нека ни тргне форумчево mazoretka


Последната промена е направена од Cinderella на Сре Мај 30, 2012 2:26 am. Мислењето е променето 4 пати.

__________________________________________________
чит-чат муабет 48Uxp1

чит-чат муабет Cчит-чат муабет Iчит-чат муабет Nчит-чат муабет Dчит-чат муабет Eчит-чат муабет Rчит-чат муабет Eчит-чат муабет Lчит-чат муабет Lчит-чат муабет A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

чит-чат муабет Empty Re: чит-чат муабет

Пишување  Кармела on Чет Јун 02, 2011 1:09 pm

Добар ден!!!Ред е да се почастиме за официјалниот почеток на овој форум
чит-чат муабет 44519096

__________________________________________________
zaljubeni Две тела, една душа, поврзани засекогаш zaljubeni

чит-чат муабет Kчит-чат муабет Aчит-чат муабет Rчит-чат муабет Mчит-чат муабет Eчит-чат муабет Lчит-чат муабет A

Glitter Graphics
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

чит-чат муабет Empty Re: чит-чат муабет

Пишување  Cinderella on Чет Јун 02, 2011 1:32 pm

Taka e Karmela,со убаво да ни тргне, да има многу весели,среќни и задоволни невести. juhu

__________________________________________________
чит-чат муабет 48Uxp1

чит-чат муабет Cчит-чат муабет Iчит-чат муабет Nчит-чат муабет Dчит-чат муабет Eчит-чат муабет Rчит-чат муабет Eчит-чат муабет Lчит-чат муабет Lчит-чат муабет A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

чит-чат муабет Empty Re: чит-чат муабет

Пишување  Zaljubena on Пон Јун 06, 2011 3:32 pm

честитки за креативнава идеа, вакво нешто и е потребно на секоја девојка дефинитивно bravo
Zaljubena
Zaljubena
Нов член
Нов член

Број на мислења : 4

Вратете се на почетокот Go down

чит-чат муабет Empty Re: чит-чат муабет

Пишување  Cinderella on Пон Јун 06, 2011 3:39 pm

Ти благодариме Zaljubena, се надеваме дека и тебе ќе ти помогнеме кога ќе ти притреба некаков совет. fen

__________________________________________________
чит-чат муабет 48Uxp1

чит-чат муабет Cчит-чат муабет Iчит-чат муабет Nчит-чат муабет Dчит-чат муабет Eчит-чат муабет Rчит-чат муабет Eчит-чат муабет Lчит-чат муабет Lчит-чат муабет A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

чит-чат муабет Empty Re: чит-чат муабет

Пишување  kalinaaa on Сре Јун 08, 2011 8:58 pm

Стварно е супер што конечно има нешто конкретно за оваа работа, еве јас спремам свадба и се изнамачив по нетов да присоберам информации за се и сешто, а претпоставувам како и секоја девојка навлегувам и во најситни детаљи па мислам дека на мојава околина и попушта трпението of-lele
Како и да е ќе биде фино да се уклучат повеќе членови што побрзо за да можеме сите да имаме совршена венчавка yupi

kalinaaa
Нов член
Нов член

Број на мислења : 2

Вратете се на почетокот Go down

чит-чат муабет Empty Re: чит-чат муабет

Пишување  Cinderella on Чет Јун 09, 2011 10:10 am

Така е Калинааа, секоја девојка која ја спрема својата свадба внимава на секој мал детал friz
па затоа е тука форумчево со цел да се помоге на идните невести/куми/старосватици/деверуши buket

__________________________________________________
чит-чат муабет 48Uxp1

чит-чат муабет Cчит-чат муабет Iчит-чат муабет Nчит-чат муабет Dчит-чат муабет Eчит-чат муабет Rчит-чат муабет Eчит-чат муабет Lчит-чат муабет Lчит-чат муабет A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

чит-чат муабет Empty Re: чит-чат муабет

Пишување  Zaljubena on Пет Јун 10, 2011 12:58 pm

Snow Queen напиша:Ти благодариме Zaljubena, се надеваме дека и тебе ќе ти помогнеме кога ќе ти притреба некаков совет. fen
hahah нема да биде набрзо bl bl
Zaljubena
Zaljubena
Нов член
Нов член

Број на мислења : 4

Вратете се на почетокот Go down

чит-чат муабет Empty Re: чит-чат муабет

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот