Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
На денешен ден... EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
На денешен ден... EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
На денешен ден... EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
На денешен ден... EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
На денешен ден... EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
На денешен ден... EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
На денешен ден... EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
На денешен ден... EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
На денешен ден... EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
На денешен ден... EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


На денешен ден...

Go down

На денешен ден... Empty На денешен ден...

Пишување  Cinderella on Пет Апр 22, 2011 10:19 pm

Во оваа тема, ќе пишувате по што ви е оваа дата посебна. Пример, ако денес сме 05.12. а вас ви е роденден,тогаш ќе на пишете: На денешен ден мене ми е роденден.

__________________________________________________
На денешен ден... 48Uxp1

На денешен ден... CНа денешен ден... IНа денешен ден... NНа денешен ден... DНа денешен ден... EНа денешен ден... RНа денешен ден... EНа денешен ден... LНа денешен ден... LНа денешен ден... A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот