Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Ја сонувам мојата свадба... EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Ја сонувам мојата свадба... EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Ја сонувам мојата свадба... EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Ја сонувам мојата свадба... EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Ја сонувам мојата свадба... EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Ја сонувам мојата свадба... EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Ја сонувам мојата свадба... EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Ја сонувам мојата свадба... EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Ја сонувам мојата свадба... EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Ја сонувам мојата свадба... EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Ја сонувам мојата свадба...

Go down

Ја сонувам мојата свадба... Empty Ја сонувам мојата свадба...

Пишување  Cinderella on Пет Апр 22, 2011 10:21 pm

Темата мечтаење, која ја отвори Cruella Deville, ме поттикна и ми даде нова идеа, за нова тема.
Секоја ја девојка, уште од мали нозе сонува каква невеста ќе биде, потоа како расте и почнува да разбира за мода и стил, веќе ги замислува поситните детали.А откако ќенавлезе во посериозна врска, комплетно во глава ја има својата свадба, и секако нејзиниот сакан покрај неа.
Дали вие сте ја сонувале, или пак ја сонувате т.е. замислувате вашата свадба?

Јас да многу пати сум ја замислувала, дури тоа и на дечко ми сум му кажувала.Ова сакам тоа сакам, ова ми се свиѓа тоа ми се свиѓа. Е замисли ова вака, леле колку би скаала и ние вака утре кога ќе се земе. .... Се разбира машките многу не даваат значење на сето ова, но сепак барем на мене ми е чувството прекрасно кога сонувам. zamislena srce

__________________________________________________
Ја сонувам мојата свадба... 48Uxp1

Ја сонувам мојата свадба... CЈа сонувам мојата свадба... IЈа сонувам мојата свадба... NЈа сонувам мојата свадба... DЈа сонувам мојата свадба... EЈа сонувам мојата свадба... RЈа сонувам мојата свадба... EЈа сонувам мојата свадба... LЈа сонувам мојата свадба... LЈа сонувам мојата свадба... A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот