Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Трошоци за свадба EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Трошоци за свадба EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Трошоци за свадба EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Трошоци за свадба EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Трошоци за свадба EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Трошоци за свадба EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Трошоци за свадба EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Трошоци за свадба EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Трошоци за свадба EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Трошоци за свадба EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Трошоци за свадба

Go down

Трошоци за свадба Empty Трошоци за свадба

Пишување  Cinderella on Пет Апр 22, 2011 10:29 pm

Колкави ви беа трошоците?Како се справувате со трошоците околу свадба, дали имаше делови каде што штедевте, и делови каде што не жалевте колку ќе платите-едноставно ви беше важно како ќе изгледа? И доколку сега би требао да правите свадба по прв пат, дали повторно ќе вложувавте толку?

__________________________________________________
Трошоци за свадба 48Uxp1

Трошоци за свадба CТрошоци за свадба IТрошоци за свадба NТрошоци за свадба DТрошоци за свадба EТрошоци за свадба RТрошоци за свадба EТрошоци за свадба LТрошоци за свадба LТрошоци за свадба A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот