Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Ресторани EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Ресторани EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Ресторани EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Ресторани EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Ресторани EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Ресторани EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Ресторани EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Ресторани EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Ресторани EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Ресторани EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Ресторани

Go down

Ресторани Empty Ресторани

Пишување  Cinderella on Пет Апр 22, 2011 10:30 pm

Каде ги правевте вашите свадби, колку сте задоволни од рестораните, и какви понуди добивте од нив?
Кој свиреше на вашата свадба како бевте задоволни, или пак која група сте ја слушале и ви оставила добар впечаток?

__________________________________________________
Ресторани 48Uxp1

Ресторани CРесторани IРесторани NРесторани DРесторани EРесторани RРесторани EРесторани LРесторани LРесторани A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот