Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Веридба EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Веридба EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Веридба EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Веридба EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Веридба EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Веридба EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Веридба EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Веридба EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Веридба EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Веридба EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Веридба

Go down

Веридба Empty Веридба

Пишување  Cinderella on Пет Апр 22, 2011 10:32 pm

Кои обичаи и протокол го знаете за веридбите, доколку сте правеле опишете ни, или ако наскоро правите или кога и да правите што планирате.Што разменувате, дали дарувате...?

__________________________________________________
Веридба 48Uxp1

Веридба CВеридба IВеридба NВеридба DВеридба EВеридба RВеридба EВеридба LВеридба LВеридба A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот