Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Ме побара за жена.... EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Ме побара за жена.... EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Ме побара за жена.... EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Ме побара за жена.... EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Ме побара за жена.... EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Ме побара за жена.... EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Ме побара за жена.... EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Ме побара за жена.... EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Ме побара за жена.... EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Ме побара за жена.... EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Ме побара за жена....

Go down

Ме побара за жена.... Empty Ме побара за жена....

Пишување  Cinderella on Пет Апр 22, 2011 10:34 pm

Секоја девојка сонува да биде побарана од својот сакан.Многу девојки не се замараат со тоа на каков начин ќе ја побара или пак колкав е прстенот, тие две работи барем според мене не се воопшто важни.Важен е чинот.Се надевам дека секоја девојка, секоја од нас еден ден ќе го дочека ова.

Девојки како ве запросија вашите вереници/сопрузи?

__________________________________________________
Ме побара за жена.... 48Uxp1

Ме побара за жена.... CМе побара за жена.... IМе побара за жена.... NМе побара за жена.... DМе побара за жена.... EМе побара за жена.... RМе побара за жена.... EМе побара за жена.... LМе побара за жена.... LМе побара за жена.... A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот