Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Предлози за подобро функционирање на форумот EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Предлози за подобро функционирање на форумот EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Предлози за подобро функционирање на форумот EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Предлози за подобро функционирање на форумот EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Предлози за подобро функционирање на форумот EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Предлози за подобро функционирање на форумот EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Предлози за подобро функционирање на форумот EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Предлози за подобро функционирање на форумот EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Предлози за подобро функционирање на форумот EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Предлози за подобро функционирање на форумот EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Предлози за подобро функционирање на форумот

Go down

Предлози за подобро функционирање на форумот Empty Предлози за подобро функционирање на форумот

Пишување  Cinderella on Нед Мар 06, 2011 4:04 pm

Во оваа тема, можете слободно да ја напишете секоја идеа,предлог, со која сметате дека ќе допринесете за подобро функционирање на форумот. Секој предлог е добродојден.

Ви благодариме однапред - уредувачкиот тим на форумот - Венчавка од соништата

__________________________________________________
Предлози за подобро функционирање на форумот 48Uxp1

Предлози за подобро функционирање на форумот CПредлози за подобро функционирање на форумот IПредлози за подобро функционирање на форумот NПредлози за подобро функционирање на форумот DПредлози за подобро функционирање на форумот EПредлози за подобро функционирање на форумот RПредлози за подобро функционирање на форумот EПредлози за подобро функционирање на форумот LПредлози за подобро функционирање на форумот LПредлози за подобро функционирање на форумот A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот