Предлози за подобро функционирање на форумот

Go down

Предлози за подобро функционирање на форумот Empty Предлози за подобро функционирање на форумот

Пишување  Cinderella on Нед Мар 06, 2011 4:04 pm

Во оваа тема, можете слободно да ја напишете секоја идеа,предлог, со која сметате дека ќе допринесете за подобро функционирање на форумот. Секој предлог е добродојден.

Ви благодариме однапред - уредувачкиот тим на форумот - Венчавка од соништата

__________________________________________________
Предлози за подобро функционирање на форумот 48Uxp1

Предлози за подобро функционирање на форумот CПредлози за подобро функционирање на форумот IПредлози за подобро функционирање на форумот NПредлози за подобро функционирање на форумот DПредлози за подобро функционирање на форумот EПредлози за подобро функционирање на форумот RПредлози за подобро функционирање на форумот EПредлози за подобро функционирање на форумот LПредлози за подобро функционирање на форумот LПредлози за подобро функционирање на форумот A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот