Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Меден месец EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Меден месец EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Меден месец EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Меден месец EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Меден месец EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Меден месец EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Меден месец EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Меден месец EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Меден месец EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Меден месец EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Меден месец

Go down

Меден месец Empty Меден месец

Пишување  Cinderella on Пет Апр 22, 2011 10:48 pm

Медениот месец, всушност започнал во периодот кога младоженецот морал да ја крие невестата додека нејзината фамилија не се измори барајќи ја! - ова е кратко појаснување, од каде потекнува медениот месец.

Дали вие бевте на меден месец, или пак дали планирате да одите? Дали оваа инвестиција ја сметате како одлична или не?
Доколку сте биле на меден месе каде сте биле, и како сте задоволни?

__________________________________________________
Меден месец 48Uxp1

Меден месец CМеден месец IМеден месец NМеден месец DМеден месец EМеден месец RМеден месец EМеден месец LМеден месец LМеден месец A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот