Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Бурми бело злато EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Бурми бело злато EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Бурми бело злато EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Бурми бело злато EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Бурми бело злато EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Бурми бело злато EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Бурми бело злато EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Бурми бело злато EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Бурми бело злато EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Бурми бело злато EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Бурми бело злато

Go down

Бурми бело злато Empty Бурми бело злато

Пишување  Cinderella on Пет Апр 22, 2011 11:38 pm

Какви бурми избравте за вашата свадба.
И каков накит носевте на денот на вашата свадба?А доколку ви треба идеа и помош тогаш слободно пишете се надеваме ќе ви помогнеме!

Повелете неколку идеи за бурми: (доколку сакате додатно, пишете ни)
Бурми бело злато 18Бурми бело злато 15Бурми бело злато 08Бурми бело злато 05Бурми бело злато 01

__________________________________________________
Бурми бело злато 48Uxp1

Бурми бело злато CБурми бело злато IБурми бело злато NБурми бело злато DБурми бело злато EБурми бело злато RБурми бело злато EБурми бело злато LБурми бело злато LБурми бело злато A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот