Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Бурми бело-жолто злато EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Бурми бело-жолто злато EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Бурми бело-жолто злато EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Бурми бело-жолто злато EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Бурми бело-жолто злато EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Бурми бело-жолто злато EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Бурми бело-жолто злато EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Бурми бело-жолто злато EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Бурми бело-жолто злато EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Бурми бело-жолто злато EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Бурми бело-жолто злато

Go down

Бурми бело-жолто злато Empty Бурми бело-жолто злато

Пишување  Cinderella on Пет Апр 22, 2011 11:40 pm

Какви бурми избравте за вашата свадба.
И каков накит носевте на денот на вашата свадба?А доколку ви треба идеа и помош тогаш слободно пишете се надеваме ќе ви помогнеме!

Повелете неколку идеи за бурми: (доколку сакате додатно, пишете ни)
Бурми бело-жолто злато 54Бурми бело-жолто злато 17Бурми бело-жолто злато 09Бурми бело-жолто злато 07Бурми бело-жолто злато 06

__________________________________________________
Бурми бело-жолто злато 48Uxp1

Бурми бело-жолто злато CБурми бело-жолто злато IБурми бело-жолто злато NБурми бело-жолто злато DБурми бело-жолто злато EБурми бело-жолто злато RБурми бело-жолто злато EБурми бело-жолто злато LБурми бело-жолто злато LБурми бело-жолто злато A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот