Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Бурми жолто злато EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Бурми жолто злато EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Бурми жолто злато EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Бурми жолто злато EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Бурми жолто злато EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Бурми жолто злато EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Бурми жолто злато EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Бурми жолто злато EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Бурми жолто злато EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Бурми жолто злато EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Бурми жолто злато

Go down

Бурми жолто злато Empty Бурми жолто злато

Пишување  Cinderella on Пет Апр 22, 2011 11:50 pm

Какви бурми избравте за вашата свадба.
И каков накит носевте на денот на вашата свадба?А доколку ви треба идеа и помош тогаш слободно пишете се надеваме ќе ви помогнеме!

Повелете неколку идеи за бурми: (доколку сакате додатно, пишете ни)

Бурми жолто злато 62
Бурми жолто злато 30ualbcБурми жолто злато 3548_4_81163_4_1Бурми жолто злато 3552_4_81172_3_65Бурми жолто злато 3589_4_82010_11

__________________________________________________
Бурми жолто злато 48Uxp1

Бурми жолто злато CБурми жолто злато IБурми жолто злато NБурми жолто злато DБурми жолто злато EБурми жолто злато RБурми жолто злато EБурми жолто злато LБурми жолто злато LБурми жолто злато A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот