Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Веренички прстени EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Веренички прстени EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Веренички прстени EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Веренички прстени EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Веренички прстени EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Веренички прстени EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Веренички прстени EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Веренички прстени EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Веренички прстени EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Веренички прстени EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Веренички прстени

Go down

Веренички прстени Empty Веренички прстени

Пишување  Cinderella on Пет Апр 22, 2011 11:57 pm

Дали вие си го избравте вереничкиот прстен и каков избравте?
А доколку ви треба идеа и помош тогаш слободно пишете се надеваме ќе ви помогнеме!
Повелете неколку идеи за прстени: (доколку сакате додатно, пишете ни)
Веренички прстени Platinum-131009-151532R3275-LARGE_large131009-170753Веренички прстени Dcrr06036Веренички прстени 35101_144216522257180_110156832329816_416435_3412373_nВеренички прстени 30616_398321208279_272910268279_4013181_6845507_nВеренички прстени Diamond_engagement_rings_CD006P1-156558-1-2Веренички прстени 201004150102060LID1514-D15Веренички прстени 146_2010090330

__________________________________________________
Веренички прстени 48Uxp1

Веренички прстени CВеренички прстени IВеренички прстени NВеренички прстени DВеренички прстени EВеренички прстени RВеренички прстени EВеренички прстени LВеренички прстени LВеренички прстени A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот