Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Златни ланчиња и привезоци EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Златни ланчиња и привезоци EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Златни ланчиња и привезоци EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Златни ланчиња и привезоци EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Златни ланчиња и привезоци EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Златни ланчиња и привезоци EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Златни ланчиња и привезоци EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Златни ланчиња и привезоци EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Златни ланчиња и привезоци EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Златни ланчиња и привезоци EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Златни ланчиња и привезоци

Go down

Златни ланчиња и привезоци Empty Златни ланчиња и привезоци

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 12:05 am

Дали златото за веридбата/свадбата самите го биравте, или пак тој избор им го оставивте на партнерот и неговите?
Каково ланче земавте?
Или пак можеби ви треба идеја?

Еве неколку идеи (доколку треба уште пишете ни)
Златни ланчиња и привезоци 3136_p24224dwn_vЗлатни ланчиња и привезоци 2331_priv1019_vЗлатни ланчиња и привезоци 2998_ew27249k_vЗлатни ланчиња и привезоци 2987_ew23355k_vЗлатни ланчиња и привезоци 2986_ew22114k_vЗлатни ланчиња и привезоци 2929_zv3050_vЗлатни ланчиња и привезоци 2919_zv3047_v

__________________________________________________
Златни ланчиња и привезоци 48Uxp1

Златни ланчиња и привезоци CЗлатни ланчиња и привезоци IЗлатни ланчиња и привезоци NЗлатни ланчиња и привезоци DЗлатни ланчиња и привезоци EЗлатни ланчиња и привезоци RЗлатни ланчиња и привезоци EЗлатни ланчиња и привезоци LЗлатни ланчиња и привезоци LЗлатни ланчиња и привезоци A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот