Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Златни белегзии EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Златни белегзии EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Златни белегзии EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Златни белегзии EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Златни белегзии EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Златни белегзии EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Златни белегзии EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Златни белегзии EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Златни белегзии EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Златни белегзии EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Златни белегзии

Go down

Златни белегзии Empty Златни белегзии

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 12:11 am

Дали златото за веридбата/свадбата самите го биравте, или пак тој избор им го оставивте на партнерот и неговите?
Какова белегзија земавте?
Или пак можеби ви треба идеја?

Еве неколку идеи (доколку треба уште пишете ни)
Златни белегзии 540_nar2001b_vЗлатни белегзии 2655_zn3039_vЗлатни белегзии 2670_5_zn3036_vЗлатни белегзии 11052489Златни белегзии Nakit_big_657Златни белегзии Nakit_big_659

__________________________________________________
Златни белегзии 48Uxp1

Златни белегзии CЗлатни белегзии IЗлатни белегзии NЗлатни белегзии DЗлатни белегзии EЗлатни белегзии RЗлатни белегзии EЗлатни белегзии LЗлатни белегзии LЗлатни белегзии A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот