Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Идеи како да ја/го побарате за жена/маж EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Идеи како да ја/го побарате за жена/маж EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Идеи како да ја/го побарате за жена/маж EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Идеи како да ја/го побарате за жена/маж EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Идеи како да ја/го побарате за жена/маж EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Идеи како да ја/го побарате за жена/маж EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Идеи како да ја/го побарате за жена/маж EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Идеи како да ја/го побарате за жена/маж EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Идеи како да ја/го побарате за жена/маж EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Идеи како да ја/го побарате за жена/маж EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Идеи како да ја/го побарате за жена/маж

Go down

Идеи како да ја/го побарате за жена/маж Empty Идеи како да ја/го побарате за жена/маж

Пишување  Кармела on Саб Апр 23, 2011 12:28 am

Можете да напишете некоја идеја како да се побара девојка за жена или дечко за маж за они похрабрите девојќи.
Ваши искуства,нешто што ви се допаѓа,сте слушнале,виделе,учествувале, интересни видеа.............
Секоја помош е добре дојдена
ВИДЕО ИДЕЈА
lovely

__________________________________________________
zaljubeni Две тела, една душа, поврзани засекогаш zaljubeni

Идеи како да ја/го побарате за жена/маж KИдеи како да ја/го побарате за жена/маж AИдеи како да ја/го побарате за жена/маж RИдеи како да ја/го побарате за жена/маж MИдеи како да ја/го побарате за жена/маж EИдеи како да ја/го побарате за жена/маж LИдеи како да ја/го побарате за жена/маж A

Glitter Graphics
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Идеи како да ја/го побарате за жена/маж Empty Re: Идеи како да ја/го побарате за жена/маж

Пишување  Cinderella on Чет Јун 09, 2011 10:16 am

Доколку живеете заедно, изберете го утрото (односно денот) кога сакате вашата сакана да ја побарате за жена.Тоа утро станете порано, и од супа (фида со букви) земете и напишете омажи се за мене, и секако, потоа вратете се кај саканата, и оставете ја таа да дојде до кујната и да го види натписот (бидете трпеливи доколку сабајлето едно 2-3 саати не влезе во кујна,или пак ви рече да сварите кафе(направете го тоа) едноставно оставете самата да дојде во кујната) bl bl

__________________________________________________
Идеи како да ја/го побарате за жена/маж 48Uxp1

Идеи како да ја/го побарате за жена/маж CИдеи како да ја/го побарате за жена/маж IИдеи како да ја/го побарате за жена/маж NИдеи како да ја/го побарате за жена/маж DИдеи како да ја/го побарате за жена/маж EИдеи како да ја/го побарате за жена/маж RИдеи како да ја/го побарате за жена/маж EИдеи како да ја/го побарате за жена/маж LИдеи како да ја/го побарате за жена/маж LИдеи како да ја/го побарате за жена/маж A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Идеи како да ја/го побарате за жена/маж Empty Re: Идеи како да ја/го побарате за жена/маж

Пишување  Кармела on Чет Јун 09, 2011 11:22 am

Одлична идеја.
Ако ви треба идеја можете да видите и на Јутјуб
Идеја

__________________________________________________
zaljubeni Две тела, една душа, поврзани засекогаш zaljubeni

Идеи како да ја/го побарате за жена/маж KИдеи како да ја/го побарате за жена/маж AИдеи како да ја/го побарате за жена/маж RИдеи како да ја/го побарате за жена/маж MИдеи како да ја/го побарате за жена/маж EИдеи како да ја/го побарате за жена/маж LИдеи како да ја/го побарате за жена/маж A

Glitter Graphics
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Идеи како да ја/го побарате за жена/маж Empty Re: Идеи како да ја/го побарате за жена/маж

Пишување  Cinderella on Сре Фед 08, 2012 12:19 am

(Прво купете огномет,пријавете во полиција, земете 2-3 другари со вас за да го пуштат огнометот)
Однесете ја девојката на кале, седнете на некоја клупа од каде што се гледа Скопје и кога вашите другари ќе го пуштат огнометот, оставете ја девојката 4-5 секунди да гледа да се израдувана на огнометот, а потоа кога ќе ве погледне вас, вие веќе бидете клекнати со прстенот во рака.

__________________________________________________
Идеи како да ја/го побарате за жена/маж 48Uxp1

Идеи како да ја/го побарате за жена/маж CИдеи како да ја/го побарате за жена/маж IИдеи како да ја/го побарате за жена/маж NИдеи како да ја/го побарате за жена/маж DИдеи како да ја/го побарате за жена/маж EИдеи како да ја/го побарате за жена/маж RИдеи како да ја/го побарате за жена/маж EИдеи како да ја/го побарате за жена/маж LИдеи како да ја/го побарате за жена/маж LИдеи како да ја/го побарате за жена/маж A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Идеи како да ја/го побарате за жена/маж Empty Re: Идеи како да ја/го побарате за жена/маж

Пишување  Cinderella on Нед Фед 12, 2012 5:41 pm

Доколку живеете заедно, или пак кога ќе бидете кај неа на гости...
Купете супа со букви што е, на шпоретот наредете го фидетo(буквите) ОМАЖИ СЕ ЗА МЕНЕ, потоа отидете и седнете си во собата, најдете изговор, т.е. пратете ја саканата до кујна, да ви свари кафе или нешто слично... а потоа тргнете по неа.
Понатаму се знае што следи.

__________________________________________________
Идеи како да ја/го побарате за жена/маж 48Uxp1

Идеи како да ја/го побарате за жена/маж CИдеи како да ја/го побарате за жена/маж IИдеи како да ја/го побарате за жена/маж NИдеи како да ја/го побарате за жена/маж DИдеи како да ја/го побарате за жена/маж EИдеи како да ја/го побарате за жена/маж RИдеи како да ја/го побарате за жена/маж EИдеи како да ја/го побарате за жена/маж LИдеи како да ја/го побарате за жена/маж LИдеи како да ја/го побарате за жена/маж A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Идеи како да ја/го побарате за жена/маж Empty Re: Идеи како да ја/го побарате за жена/маж

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот