Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Покани за свадба EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Покани за свадба EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Покани за свадба EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Покани за свадба EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Покани за свадба EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Покани за свадба EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Покани за свадба EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Покани за свадба EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Покани за свадба EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Покани за свадба EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Покани за свадба

Go down

Покани за свадба Empty Покани за свадба

Пишување  Кармела on Саб Апр 23, 2011 12:36 am

Каде ги купивте вашите покани за свадба?Или сами ги изработивте?
Каде се можат да се најдат материјали за изработка на покани?
Опишете ги поканите,формата бојата,дезенот......
Како да се одбере најсоодветна покана за свадба?
Во прилог слики со идеи и со лични покани од вашата свадба
happy

__________________________________________________
zaljubeni Две тела, една душа, поврзани засекогаш zaljubeni

Покани за свадба KПокани за свадба AПокани за свадба RПокани за свадба MПокани за свадба EПокани за свадба LПокани за свадба A

Glitter Graphics
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Покани за свадба Empty Re: Покани за свадба

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 12:41 am

Еве неколку идеи од мене:
Покани за свадба 148Покани за свадба 57Покани за свадба 32Покани за свадба 11Покани за свадба 09-1Покани за свадба 03

__________________________________________________
Покани за свадба 48Uxp1

Покани за свадба CПокани за свадба IПокани за свадба NПокани за свадба DПокани за свадба EПокани за свадба RПокани за свадба EПокани за свадба LПокани за свадба LПокани за свадба A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот