Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Музички групи EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Музички групи EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Музички групи EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Музички групи EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Музички групи EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Музички групи EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Музички групи EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Музички групи EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Музички групи EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Музички групи EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Музички групи

Go down

Музички групи Empty Музички групи

Пишување  Кармела on Саб Апр 23, 2011 12:47 am

Музичкиот дел е еден од најважните сегменти за весела свадба.Изборот не е едноставен,зошто сакате вие а и вашите гости максимално да уживате во добра забава.

Како и која музичка група ја одбравте да ве забавува на вашата свадба?
Како треба да се направи изборот?Дали група која сте ја слушнале на некоја друга свадба,препорака од некој,лично познанство со некој од некоја група,понуда од ресторанот?

__________________________________________________
zaljubeni Две тела, една душа, поврзани засекогаш zaljubeni

Музички групи KМузички групи AМузички групи RМузички групи MМузички групи EМузички групи LМузички групи A

Glitter Graphics
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот