Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Свадба: чувства,емоции... EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Свадба: чувства,емоции... EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Свадба: чувства,емоции... EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Свадба: чувства,емоции... EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Свадба: чувства,емоции... EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Свадба: чувства,емоции... EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Свадба: чувства,емоции... EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Свадба: чувства,емоции... EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Свадба: чувства,емоции... EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Свадба: чувства,емоции... EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Свадба: чувства,емоции...

Go down

Свадба: чувства,емоции... Empty Свадба: чувства,емоции...

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 12:49 am

Невести, какви чувства освен радост, среќа и љубов, чувствувавте дента? Дали во некој момент ви допреа други емоции? Како се чувствувавте кога го видовте прв пат сопругот кога влагаат во соба по вас, кога ве изнесуваат од дома-имаше ли некоја солза? Кога го рековте судбоносното ДА, свеченото влагање во ресторан, валцерот.....?

__________________________________________________
Свадба: чувства,емоции... 48Uxp1

Свадба: чувства,емоции... CСвадба: чувства,емоции... IСвадба: чувства,емоции... NСвадба: чувства,емоции... DСвадба: чувства,емоции... EСвадба: чувства,емоции... RСвадба: чувства,емоции... EСвадба: чувства,емоции... LСвадба: чувства,емоции... LСвадба: чувства,емоции... A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот