Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Невестинска фризура EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Невестинска фризура EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Невестинска фризура EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Невестинска фризура EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Невестинска фризура EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Невестинска фризура EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Невестинска фризура EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Невестинска фризура EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Невестинска фризура EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Невестинска фризура EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Невестинска фризура

Go down

Невестинска фризура Empty Невестинска фризура

Пишување  Кармела on Саб Апр 23, 2011 12:51 am

Каде одбравте да ја правите фризурата?
Или каде ја правевте вашата фриуза и каква беше?Ако може поставете и слика
Препорака за добар фризер,за фризура.....


Последната промена е направена од Кармела на Саб Апр 23, 2011 3:37 pm. Мислењето е променето 1 пати

__________________________________________________
zaljubeni Две тела, една душа, поврзани засекогаш zaljubeni

Невестинска фризура KНевестинска фризура AНевестинска фризура RНевестинска фризура MНевестинска фризура EНевестинска фризура LНевестинска фризура A

Glitter Graphics
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Невестинска фризура Empty Re: Невестинска фризура

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 12:58 am

Еве неколку идеи и од мене
Невестинска фризура 314Невестинска фризура 248Невестинска фризура 55Невестинска фризура 10Невестинска фризура 08-1Невестинска фризура 04-1

__________________________________________________
Невестинска фризура 48Uxp1

Невестинска фризура CНевестинска фризура IНевестинска фризура NНевестинска фризура DНевестинска фризура EНевестинска фризура RНевестинска фризура EНевестинска фризура LНевестинска фризура LНевестинска фризура A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот