Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Традиционална свадба или нешто друго....? EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Традиционална свадба или нешто друго....? EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Традиционална свадба или нешто друго....? EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Традиционална свадба или нешто друго....? EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Традиционална свадба или нешто друго....? EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Традиционална свадба или нешто друго....? EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Традиционална свадба или нешто друго....? EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Традиционална свадба или нешто друго....? EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Традиционална свадба или нешто друго....? EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Традиционална свадба или нешто друго....? EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Традиционална свадба или нешто друго....?

Go down

Традиционална свадба или нешто друго....? Empty Традиционална свадба или нешто друго....?

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 12:51 am

Во денешно време, младите парови се почесто се одлучуваат да не прават традиционални свадби.
Искрено според мене,свадба си е свадба, и ако не е традиционална, тогаш тоа не ми личи на свадба.
Дали вие можеби се двоумите или пак сте се двоумеле, и секако за што се одлучивте?

__________________________________________________
Традиционална свадба или нешто друго....? 48Uxp1

Традиционална свадба или нешто друго....? CТрадиционална свадба или нешто друго....? IТрадиционална свадба или нешто друго....? NТрадиционална свадба или нешто друго....? DТрадиционална свадба или нешто друго....? EТрадиционална свадба или нешто друго....? RТрадиционална свадба или нешто друго....? EТрадиционална свадба или нешто друго....? LТрадиционална свадба или нешто друго....? LТрадиционална свадба или нешто друго....? A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот