Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Вашиот ник EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Вашиот ник EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Вашиот ник EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Вашиот ник EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Вашиот ник EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Вашиот ник EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Вашиот ник EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Вашиот ник EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Вашиот ник EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Вашиот ник EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Вашиот ник

Go down

Вашиот ник Empty Вашиот ник

Пишување  Cinderella on Нед Мар 06, 2011 4:22 pm

Мојот ник LadyD означува- дама,а D е првата буква од моето име

__________________________________________________
Вашиот ник 48Uxp1

Вашиот ник CВашиот ник IВашиот ник NВашиот ник DВашиот ник EВашиот ник RВашиот ник EВашиот ник LВашиот ник LВашиот ник A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот ник Empty Re: Вашиот ник

Пишување  Кармела on Пон Мар 07, 2011 12:41 am

Кармела -име кое ми се допаѓа, и ме потсетува на карамела happy

__________________________________________________
zaljubeni Две тела, една душа, поврзани засекогаш zaljubeni

Вашиот ник KВашиот ник AВашиот ник RВашиот ник MВашиот ник EВашиот ник LВашиот ник A

Glitter Graphics
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот