Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Јас невеста EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Јас невеста EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Јас невеста EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Јас невеста EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Јас невеста EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Јас невеста EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Јас невеста EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Јас невеста EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Јас невеста EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Јас невеста EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Јас невеста

Go down

Јас невеста Empty Јас невеста

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 1:03 am

Ххахахах јас сеуште не сум била невеста, но сепак името на темата е такво Јас Невеста
Во оваа тема можете да прикачете слики(детали) од Вашата свадба, венчаница,бидермаер,чевли,накит,китенки,венец,торта,покани....

__________________________________________________
Јас невеста 48Uxp1

Јас невеста CЈас невеста IЈас невеста NЈас невеста DЈас невеста EЈас невеста RЈас невеста EЈас невеста LЈас невеста LЈас невеста A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот