Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Големи свадбени торти EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Големи свадбени торти EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Големи свадбени торти EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Големи свадбени торти EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Големи свадбени торти EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Големи свадбени торти EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Големи свадбени торти EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Големи свадбени торти EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Големи свадбени торти EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Големи свадбени торти EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Големи свадбени торти

Go down

Големи свадбени торти Empty Големи свадбени торти

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 10:07 am

Каква торта по изглед и вкус имавте на вашата свадба? Каде ги нарачувавте и колку сте задоволни.

Еве торти што мене ми оставија досега најголем впечаток:
Големи свадбени торти 02-2
Големи свадбени торти 84Големи свадбени торти 13Големи свадбени торти 06-2

__________________________________________________
Големи свадбени торти 48Uxp1

Големи свадбени торти CГолеми свадбени торти IГолеми свадбени торти NГолеми свадбени торти DГолеми свадбени торти EГолеми свадбени торти RГолеми свадбени торти EГолеми свадбени торти LГолеми свадбени торти LГолеми свадбени торти A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот