Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Одела EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Одела EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Одела EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Одела EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Одела EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Одела EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Одела EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Одела EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Одела EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Одела EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Одела

Go down

Одела Empty Одела

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 10:33 am

Сигурно сте помислиле како на денот од вашата свадба би бил облечен вашиот партнер.Ви треба ли идеја,совет,помош, тогаш пишете ни...
Еве за почеток неколку идеи:
Одела 46Одела 41Одела 27-1Одела 25Одела 01-2

__________________________________________________
Одела 48Uxp1

Одела CОдела IОдела NОдела DОдела EОдела RОдела EОдела LОдела LОдела A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот