Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Нед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Вто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Чет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Чет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Вто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Нед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Пон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Пон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Пон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Пон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Ресторан: Каскада

Go down

Ресторан: Каскада

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 2:18 pm

Ресторан Каскада
Ексклузивниот ресторан Каскада е лоциран пред мостот "Обединети нации", на самиот брег на реката Вардар, со неодолив и неповторлив амбиент, базен и фонтани.
Угостителски објект со единствена цел, да обезбеди професионална грижа за сите моменти од вашиот живот како свадбени свечености, крштевки, родендени и други видови на веселби.
Целокупниот персонал со своите карактеристики, ќе помогне вашата пригода да помине идеално и префинето, а вашиот момент незаборавен.
Успешноста во ресторанот е во тоа што успева да даде одговор на прашањето "Ќе успееме ли да се договориме онака како нам ни одговара?".
На вашата свеченост вие како домаќини и вашите гости, ќе ви биде посветено доволно внимание и гостопримливост.

Телефон за контакт: 02/30 64 971 070 360 792
Или едноставно испрате e-mail на следнава адреса: restorankaskada@hotmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/restorankaskada
Web: www.restorankaskada.mk


__________________________________________________
Glitter Graphics
avatar
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ресторан: Каскада

Пишување  Кармела on Вто Јун 14, 2011 10:08 pm

Каскада ни беше 3 ресторан што го гледавме и имавме во план уште два да гледаме.
Но кога влеговме со мм останавме со отворени усти.Тоа беше тоа.Романтично убаво,едноставно таман.Уште менаџерката кога ни кажа дека се излегува од лифт па се симнува по скалите,подиумот за танго и се друго се подига,и уште некои такви нешта веднаш си ја замислив нашата свадба.Со солзи во очите излегов од ресторанот.По 4-5 дена бевме да оставиме капар.
Имавме околу 100 гости и подиумот беше таман за играње.Прво се плашевме да ни изгледа подиумот празен,но имавме гости кои ретко кој од нив седна на маса,и беше супер.
Се беше како што ни кажаа.Едноставно од нас 5ка и секоја препорака zaljubeni

__________________________________________________
zaljubeni Две тела, една душа, поврзани засекогаш zaljubeniGlitter Graphics
avatar
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

Преглед на профилот на членот http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот