Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Ресторан: Olimpia EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Ресторан: Olimpia EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Ресторан: Olimpia EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Ресторан: Olimpia EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Ресторан: Olimpia EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Ресторан: Olimpia EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Ресторан: Olimpia EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Ресторан: Olimpia EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Ресторан: Olimpia EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Ресторан: Olimpia EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Ресторан: Olimpia

Go down

Ресторан: Olimpia Empty Ресторан: Olimpia

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 2:36 pm

Хотел ресторанот Олимпиа е лоциран во населбата Радишани, настрана од градскиот метеж, со удобна и тивка атмосфера. Оддалеченоста на хотелот е само 8 км од центарот на градот и градските случувања. Располага со 14 комплетно климатизирани соби, бар, ресторан и сопствен паркинг. Одличен е за бизнис престој, одмор, конференција или прослава.

Организирањето на секаков вид прослави е главен дел од нашето работење, за што е одговорен нашиот менаџерски и врвен куварски тим.

Web: http://www.hotelolimpia.com.mk/index.php

Ресторан: Olimpia DSC_9527Ресторан: Olimpia DSC_5375Ресторан: Olimpia DSC_5381

__________________________________________________
Ресторан: Olimpia 48Uxp1

Ресторан: Olimpia CРесторан: Olimpia IРесторан: Olimpia NРесторан: Olimpia DРесторан: Olimpia EРесторан: Olimpia RРесторан: Olimpia EРесторан: Olimpia LРесторан: Olimpia LРесторан: Olimpia A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот