Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Ресторан: Мирко 919 EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Ресторан: Мирко 919 EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Ресторан: Мирко 919 EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Ресторан: Мирко 919 EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Ресторан: Мирко 919 EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Ресторан: Мирко 919 EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Ресторан: Мирко 919 EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Ресторан: Мирко 919 EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Ресторан: Мирко 919 EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Ресторан: Мирко 919 EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Ресторан: Мирко 919

Go down

Ресторан: Мирко 919 Empty Ресторан: Мирко 919

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 2:40 pm

На само 5км од центарот на Скопје, во населбата Ново Лисиче, се наоѓа ресторанот “Мирко 919”
што постои од 1994.
Ресторанот работи секој ден 08-24часот, освен понеделник.
Прекрасен амбиент со 3 галерии, љубезен персонал, кој ќе се погрижи за Вашето расположение.
Специјалитети на скара, дивеч, морски плодови, риба.
Ресторанот е специјализиран за организирани веселби, свадби, крштевки, коктели со капацитет од 460 гости.

тел: 02 24 39 157
факс: 02 24 03 107
perica919_xxx@yahoo.com
www.mirko919.com.mk

Ресторан: Мирко 919 Zawebstr5Ресторан: Мирко 919 Zawebstr4Ресторан: Мирко 919 Zawebstr2Ресторан: Мирко 919 Zawebst6

__________________________________________________
Ресторан: Мирко 919 48Uxp1

Ресторан: Мирко 919 CРесторан: Мирко 919 IРесторан: Мирко 919 NРесторан: Мирко 919 DРесторан: Мирко 919 EРесторан: Мирко 919 RРесторан: Мирко 919 EРесторан: Мирко 919 LРесторан: Мирко 919 LРесторан: Мирко 919 A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот