Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Регистрирајте се EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Регистрирајте се EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Регистрирајте се EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Регистрирајте се EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Регистрирајте се EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Регистрирајте се EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Регистрирајте се EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Регистрирајте се EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Регистрирајте се EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Регистрирајте се EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella

Сега е точно Вто Фед 07, 2023 11:55 pm

И покрај тоа што администраторите ќе се обидат да го избришат или променат секој материјал што носи кршење на закони што е можно побрзо невозможно е да се видат сите пораки и мислења. Вие разбирате дека сите мислења на овој форум ги изразуваат мислењата на авторите им, а не на администраторите, модераторите или вебмастерот (освен мислењата напишани од нив) соодветно тие не носат никаква одговорност.

Се согласувате дека нема да пишувате никаков груб, неприличен, вулгарен, плашлив, омразлив, сексуално ориентиран или било каков материјал кој може да наруши закони. Во спротивно може да се случи ваше банирање од форумот. (И вашиот Интернет провајдер да биде информиран) IP адресата од која ќе ги пишувате вашите мислења ќе биде запишана за да се запазат овие услови. Се согласувате дека вебмастерот, администраторите и модераторите на овој форум имаат право да ги избришат и променат вашите мислења секогаш кога ќе ги нарушите условите. Се согласувате дека секоја информација која ја внесувате може да биде запишана во нашата база. И покрај тоа што оваа информација нема да биде дадена на трети личности без ваше одобрение, вебмастерот, администраторите и модераторите не носат одговорност на хакерските упади кои можат да резултираат со очевидност на вашите податоци.

Системот на овој форум користи cookies за да ја запази информацијата на вашиот компјутер. Тие не содржат никаква информација која ќе ја напишете овде, туку се користат да се подобри функционалноста на форумите. Вашата е-маил адреса се користи само за потврда на регистрацијата (и за испраќање на лозинката ако случајно сте ја заборавиле).

Со кликнување на Согласен сум вие ги примате горенаведените услови.