Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Декорација на главната маса во вашиот дом EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Декорација на главната маса во вашиот дом EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Декорација на главната маса во вашиот дом EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Декорација на главната маса во вашиот дом EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Декорација на главната маса во вашиот дом EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Декорација на главната маса во вашиот дом EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Декорација на главната маса во вашиот дом EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Декорација на главната маса во вашиот дом EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Декорација на главната маса во вашиот дом EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Декорација на главната маса во вашиот дом EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Декорација на главната маса во вашиот дом

Go down

Декорација на главната маса во вашиот дом Empty Декорација на главната маса во вашиот дом

Пишување  Кармела Саб Апр 23, 2011 9:50 pm

Како да се уреди главната маса каде ќе бидат седнати родителите на вашиот шартнер,кумовите,старосватите.
Која боја да се одбере за декорирање на масата?Салфети,цвеќе.....
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот