Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Избор на музика/песни EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Избор на музика/песни EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Избор на музика/песни EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Избор на музика/песни EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Избор на музика/песни EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Избор на музика/песни EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Избор на музика/песни EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Избор на музика/песни EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Избор на музика/песни EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Избор на музика/песни EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Избор на музика/песни

2 posters

Go down

Избор на музика/песни Empty Избор на музика/песни

Пишување  Кармела Пет Јун 10, 2011 12:48 am

Како избор на музика ќе имате/имавте на вашата свадба?
Традиционално прво народни,староградски,па ред диско и ју хитови.
Многу парови се одлучуваат за диско или рок музика на свадба.
Ваши искуства од свадби на кои сте биле?
Кои се песни најчесто се свират на свадба
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Избор на музика/песни Empty Re: Избор на музика/песни

Пишување  Cinderella Вто Фед 14, 2012 10:29 am

Дефинитивно кога ќе се мажам, најпрво ќе има традиционални ора, староградска музика, трубачи....за на крајот од свадбата саат време да има евергрини и еx yu хитови,па и по некој стар добар хит. o-je
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

https://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот