Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
На денешен ден... EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
На денешен ден... EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
На денешен ден... EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
На денешен ден... EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
На денешен ден... EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
На денешен ден... EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
На денешен ден... EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
На денешен ден... EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
На денешен ден... EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
На денешен ден... EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


На денешен ден...

Go down

На денешен ден... Empty На денешен ден...

Пишување  Cinderella Пет Апр 22, 2011 10:19 pm

Во оваа тема, ќе пишувате по што ви е оваа дата посебна. Пример, ако денес сме 05.12. а вас ви е роденден,тогаш ќе на пишете: На денешен ден мене ми е роденден.
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

https://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот