Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Невестински обувки EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Невестински обувки EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Невестински обувки EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Невестински обувки EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Невестински обувки EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Невестински обувки EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Невестински обувки EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Невестински обувки EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Невестински обувки EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Невестински обувки EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Невестински обувки

2 posters

Go down

Невестински обувки Empty Невестински обувки

Пишување  Cinderella Пет Апр 22, 2011 10:42 pm

Ако ви треба идеа, или совет, тогаш сте на вистинското место,или пак прикажете ги моделите кои вас ви се допаѓаат.
Побарајте совет, во најкраток можен рок се надеваме ќе ја добиете потребната информација.
Невестински обувки 81Невестински обувки 24Невестински обувки 19Невестински обувки 12Невестински обувки 02
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

https://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Невестински обувки Empty Nevestinski cevli

Пишување  Стрелка Пон Мар 12, 2012 1:00 am

Naskoro mi sleduva svadba no ne mozam da si najdam cevli.Moze nekoj da mi predlozi kade vo Skopje ima povekje izbor?

Стрелка
Нов член
Нов член

Број на мислења : 1

Вратете се на почетокот Go down

Невестински обувки Empty Re: Невестински обувки

Пишување  Cinderella Чет Мар 29, 2012 10:43 am

Покрај мавровка штодефинитивно има луд избор, бели обувки има и по стара чаршија а и на рекорд продавницата што е пред мекдоналдс.
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

https://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Невестински обувки Empty Re: Невестински обувки

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот