Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Кумови EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Кумови EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Кумови EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Кумови EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Кумови EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Кумови EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Кумови EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Кумови EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Кумови EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Кумови EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Кумови

Go down

Кумови Empty Кумови

Пишување  Cinderella Саб Апр 23, 2011 11:15 am

Општа тема за кумовите...., кого избравте, кои се адетите?
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

https://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кумови Empty Re: Кумови

Пишување  Cinderella Вто Апр 17, 2012 4:10 pm

Толку многу сум среќна, најдобрата другарка ме покани да и бидам кума juhu yupi mazoretka
Просто неможам да ви опишам колку сум среќна...
Едвај чекам да дојде моментот.... zamislena
За адети, и се друго сеуште не сме договорени, има време, свадбата ќе биде во август.
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

https://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот