Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Корпи за бонбончиња EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Корпи за бонбончиња EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Корпи за бонбончиња EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Корпи за бонбончиња EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Корпи за бонбончиња EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Корпи за бонбончиња EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Корпи за бонбончиња EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Корпи за бонбончиња EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Корпи за бонбончиња EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Корпи за бонбончиња EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Корпи за бонбончиња

3 posters

Go down

Корпи за бонбончиња Empty Корпи за бонбончиња

Пишување  Cinderella Саб Апр 23, 2011 11:34 am

Идеи,совети,прашања,препораки...
Корпи за бонбончиња 39Корпи за бонбончиња 36Корпи за бонбончиња 22-1Корпи за бонбончиња 20Корпи за бонбончиња 16
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

https://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Корпи за бонбончиња Empty Re: Корпи за бонбончиња

Пишување  Венчавка од бајките Пон Јун 06, 2011 12:16 pm

Ајде да се пофалиме (бидејќи ни беше дозволено од администраторите) корпа со розовото срце е наша изработка.Се надевам Ви се допаѓа на сите,па нели ако не е така не би стоело овде! :)
Венчавка од бајките
Венчавка од бајките
Нов член
Нов член

Број на мислења : 4

Вратете се на почетокот Go down

Корпи за бонбончиња Empty Re: Корпи за бонбончиња

Пишување  Кармела Чет Јун 09, 2011 11:29 am

Одлична изработка браво за вас,навистина нежно и во мојата боја.
Ова беше мојата корпа со бомбони
Корпи за бонбончиња P1000483
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Корпи за бонбончиња Empty Re: Корпи за бонбончиња

Пишување  Cinderella Пон Окт 31, 2011 10:40 am

Еве нешто ново, моја мала изработка podarok
Корпи за бонбончиња Fotografija0004Корпи за бонбончиња Fotografija0005Корпи за бонбончиња Fotografija0006Корпи за бонбончиња Fotografija0010
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

https://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Корпи за бонбончиња Empty Re: Корпи за бонбончиња

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот