Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Ресторан: Каскада EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Ресторан: Каскада EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Ресторан: Каскада EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Ресторан: Каскада EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Ресторан: Каскада EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Ресторан: Каскада EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Ресторан: Каскада EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Ресторан: Каскада EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Ресторан: Каскада EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Ресторан: Каскада EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Ресторан: Каскада

2 posters

Go down

Ресторан: Каскада Empty Ресторан: Каскада

Пишување  Cinderella Саб Апр 23, 2011 2:18 pm

Ресторан Каскада
Ексклузивниот ресторан Каскада е лоциран пред мостот "Обединети нации", на самиот брег на реката Вардар, со неодолив и неповторлив амбиент, базен и фонтани.
Угостителски објект со единствена цел, да обезбеди професионална грижа за сите моменти од вашиот живот како свадбени свечености, крштевки, родендени и други видови на веселби.
Целокупниот персонал со своите карактеристики, ќе помогне вашата пригода да помине идеално и префинето, а вашиот момент незаборавен.
Успешноста во ресторанот е во тоа што успева да даде одговор на прашањето "Ќе успееме ли да се договориме онака како нам ни одговара?".
На вашата свеченост вие како домаќини и вашите гости, ќе ви биде посветено доволно внимание и гостопримливост.

Телефон за контакт: 02/30 64 971 070 360 792
Или едноставно испрате e-mail на следнава адреса: restorankaskada@hotmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/restorankaskada
Web: www.restorankaskada.mk

Ресторан: Каскада N1571673128_30039009_6020618Ресторан: Каскада N1571673128_30039005_444101Ресторан: Каскада N1571673128_30039004_3482010Ресторан: Каскада N1571673128_30039002_3728108Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

https://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ресторан: Каскада Empty Re: Ресторан: Каскада

Пишување  Кармела Вто Јун 14, 2011 10:08 pm

Каскада ни беше 3 ресторан што го гледавме и имавме во план уште два да гледаме.
Но кога влеговме со мм останавме со отворени усти.Тоа беше тоа.Романтично убаво,едноставно таман.Уште менаџерката кога ни кажа дека се излегува од лифт па се симнува по скалите,подиумот за танго и се друго се подига,и уште некои такви нешта веднаш си ја замислив нашата свадба.Со солзи во очите излегов од ресторанот.По 4-5 дена бевме да оставиме капар.
Имавме околу 100 гости и подиумот беше таман за играње.Прво се плашевме да ни изгледа подиумот празен,но имавме гости кои ретко кој од нив седна на маса,и беше супер.
Се беше како што ни кажаа.Едноставно од нас 5ка и секоја препорака zaljubeni
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот