Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Избор на музика/песни EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Избор на музика/песни EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Избор на музика/песни EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Избор на музика/песни EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Избор на музика/песни EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Избор на музика/песни EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Избор на музика/песни EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Избор на музика/песни EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Избор на музика/песни EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Избор на музика/песни EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Избор на музика/песни

Go down

Избор на музика/песни Empty Избор на музика/песни

Пишување  Кармела on Пет Јун 10, 2011 12:48 am

Како избор на музика ќе имате/имавте на вашата свадба?
Традиционално прво народни,староградски,па ред диско и ју хитови.
Многу парови се одлучуваат за диско или рок музика на свадба.
Ваши искуства од свадби на кои сте биле?
Кои се песни најчесто се свират на свадба

__________________________________________________
zaljubeni Две тела, една душа, поврзани засекогаш zaljubeni

Избор на музика/песни KИзбор на музика/песни AИзбор на музика/песни RИзбор на музика/песни MИзбор на музика/песни EИзбор на музика/песни LИзбор на музика/песни A

Glitter Graphics
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Избор на музика/песни Empty Re: Избор на музика/песни

Пишување  Cinderella on Вто Фед 14, 2012 10:29 am

Дефинитивно кога ќе се мажам, најпрво ќе има традиционални ора, староградска музика, трубачи....за на крајот од свадбата саат време да има евергрини и еx yu хитови,па и по некој стар добар хит. o-je

__________________________________________________
Избор на музика/песни 48Uxp1

Избор на музика/песни CИзбор на музика/песни IИзбор на музика/песни NИзбор на музика/песни DИзбор на музика/песни EИзбор на музика/песни RИзбор на музика/песни EИзбор на музика/песни LИзбор на музика/песни LИзбор на музика/песни A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот