Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Корпи за бонбончиња EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Корпи за бонбончиња EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Корпи за бонбончиња EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Корпи за бонбончиња EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Корпи за бонбончиња EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Корпи за бонбончиња EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Корпи за бонбончиња EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Корпи за бонбончиња EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Корпи за бонбончиња EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Корпи за бонбончиња EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Корпи за бонбончиња

Go down

Корпи за бонбончиња Empty Корпи за бонбончиња

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 11:34 am

Идеи,совети,прашања,препораки...
Корпи за бонбончиња 39Корпи за бонбончиња 36Корпи за бонбончиња 22-1Корпи за бонбончиња 20Корпи за бонбончиња 16

__________________________________________________
Корпи за бонбончиња 48Uxp1

Корпи за бонбончиња CКорпи за бонбончиња IКорпи за бонбончиња NКорпи за бонбончиња DКорпи за бонбончиња EКорпи за бонбончиња RКорпи за бонбончиња EКорпи за бонбончиња LКорпи за бонбончиња LКорпи за бонбончиња A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Корпи за бонбончиња Empty Re: Корпи за бонбончиња

Пишување  Венчавка од бајките on Пон Јун 06, 2011 12:16 pm

Ајде да се пофалиме (бидејќи ни беше дозволено од администраторите) корпа со розовото срце е наша изработка.Се надевам Ви се допаѓа на сите,па нели ако не е така не би стоело овде! :)
Венчавка од бајките
Венчавка од бајките
Нов член
Нов член

Број на мислења : 4

Вратете се на почетокот Go down

Корпи за бонбончиња Empty Re: Корпи за бонбончиња

Пишување  Кармела on Чет Јун 09, 2011 11:29 am

Одлична изработка браво за вас,навистина нежно и во мојата боја.
Ова беше мојата корпа со бомбони
Корпи за бонбончиња P1000483

__________________________________________________
zaljubeni Две тела, една душа, поврзани засекогаш zaljubeni

Корпи за бонбончиња KКорпи за бонбончиња AКорпи за бонбончиња RКорпи за бонбончиња MКорпи за бонбончиња EКорпи за бонбончиња LКорпи за бонбончиња A

Glitter Graphics
Кармела
Кармела
Администратор
Администратор

Број на мислења : 33
Локација : Во светот на љубовта

http://www.zenskitajni.com/

Вратете се на почетокот Go down

Корпи за бонбончиња Empty Re: Корпи за бонбончиња

Пишување  Cinderella on Пон Окт 31, 2011 10:40 am

Еве нешто ново, моја мала изработка podarok
Корпи за бонбончиња Fotografija0004Корпи за бонбончиња Fotografija0005Корпи за бонбончиња Fotografija0006Корпи за бонбончиња Fotografija0010

__________________________________________________
Корпи за бонбончиња 48Uxp1

Корпи за бонбончиња CКорпи за бонбончиња IКорпи за бонбончиња NКорпи за бонбончиња DКорпи за бонбончиња EКорпи за бонбончиња RКорпи за бонбончиња EКорпи за бонбончиња LКорпи за бонбончиња LКорпи за бонбончиња A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Корпи за бонбончиња Empty Re: Корпи за бонбончиња

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот