Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Китенки за свадба EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Китенки за свадба EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Китенки за свадба EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Китенки за свадба EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Китенки за свадба EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Китенки за свадба EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Китенки за свадба EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Китенки за свадба EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Китенки за свадба EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Китенки за свадба EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Китенки за свадба

Go down

Китенки за свадба Empty Китенки за свадба

Пишување  Cinderella on Пет Апр 22, 2011 11:11 pm

Доколку ви се потребни додатни совети, информации и слики од китенки за свадба....тогаш сте на вистинското место (а доколку ви требаат додатни информации,тогаш пишете ни-во најкраток можен рок ќе се потрудиме да ви помогнеме)
Китенки за свадба 14-1Китенки за свадба 156Китенки за свадба 144Китенки за свадба 55Китенки за свадба 24-1

__________________________________________________
Китенки за свадба 48Uxp1

Китенки за свадба CКитенки за свадба IКитенки за свадба NКитенки за свадба DКитенки за свадба EКитенки за свадба RКитенки за свадба EКитенки за свадба LКитенки за свадба LКитенки за свадба A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Китенки за свадба Empty Re: Китенки за свадба

Пишување  Cinderella on Пон Окт 31, 2011 11:01 am

sramezlivka еве да си се пофалам со ново изработени китенки
првата китенка е за младоженецот,втората за кумот
Китенки за свадба SUC50027
Китенки за свадба SUC50026

__________________________________________________
Китенки за свадба 48Uxp1

Китенки за свадба CКитенки за свадба IКитенки за свадба NКитенки за свадба DКитенки за свадба EКитенки за свадба RКитенки за свадба EКитенки за свадба LКитенки за свадба LКитенки за свадба A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Китенки за свадба Empty Re: Китенки за свадба

Пишување  Cinderella on Пон Окт 31, 2011 11:10 am

Еве уште некоја моја изработка, првата е за старосватицата а втората за кумата
Китенки за свадба SUC50021Китенки за свадба SUC50023

__________________________________________________
Китенки за свадба 48Uxp1

Китенки за свадба CКитенки за свадба IКитенки за свадба NКитенки за свадба DКитенки за свадба EКитенки за свадба RКитенки за свадба EКитенки за свадба LКитенки за свадба LКитенки за свадба A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Китенки за свадба Empty Re: Китенки за свадба

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот