Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Нед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Вто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Чет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Чет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Вто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Нед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Пон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Пон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Пон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Пон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Невестински обувки

Go down

Невестински обувки

Пишување  Cinderella on Пет Апр 22, 2011 10:42 pm

Ако ви треба идеа, или совет, тогаш сте на вистинското место,или пак прикажете ги моделите кои вас ви се допаѓаат.
Побарајте совет, во најкраток можен рок се надеваме ќе ја добиете потребната информација.

__________________________________________________
Glitter Graphics
avatar
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Nevestinski cevli

Пишување  Стрелка on Пон Мар 12, 2012 1:00 am

Naskoro mi sleduva svadba no ne mozam da si najdam cevli.Moze nekoj da mi predlozi kade vo Skopje ima povekje izbor?

Стрелка
Нов член
Нов член

Број на мислења : 1

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Невестински обувки

Пишување  Cinderella on Чет Мар 29, 2012 10:43 am

Покрај мавровка штодефинитивно има луд избор, бели обувки има и по стара чаршија а и на рекорд продавницата што е пред мекдоналдс.

__________________________________________________
Glitter Graphics
avatar
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Невестински обувки

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот