Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Ресторан: Гоце 2000 EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Ресторан: Гоце 2000 EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Ресторан: Гоце 2000 EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Ресторан: Гоце 2000 EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Ресторан: Гоце 2000 EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Ресторан: Гоце 2000 EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Ресторан: Гоце 2000 EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Ресторан: Гоце 2000 EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Ресторан: Гоце 2000 EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Ресторан: Гоце 2000 EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Ресторан: Гоце 2000

Go down

Ресторан: Гоце 2000 Empty Ресторан: Гоце 2000

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 3:09 pm

Ресторанот воодушевува со својот раскошен , ексклузивно дизајниран ентериер.
Гостите во ресторанот уживаат во специјалитетите на најголемите мајстори на кујната, врвната услуга, прекрасниот амбиент и во нежните музички звуци.
Богатото мени изобилува со раскошни вкусови од националната и други интернационални кујни и претставува единствено кулинарско доживување пропратено со извонреден избор на квалитетни видови на вина.

"Гоце 2000" може да одговори на сите Ваши потреби. Нашиот персонал е тука за вас да ви ги овозможи следниве свечености: приватни вечери, свадби, бизнис средби, родендени, пензионирања, годишнини, приеми, коктел забави, промотивни активности и презентации....
Нашиот тим ви стои на располагање, да ве поддржи и помогне при планирањето на вашите прослави, како и да ви ги овозможи дополнителните барања, како што се : Аранжмани со цвеќе, балони, свеќи; специјални светлосни ефекти; различен тип на музика; фотограф, снимател и друго.
Прекрасна атмосфера, исклучително добра храна, поволни цени.
Се ова ке допринесе да вашата прослава биде посебна и особено интересна.

Адреса:Маџари 59, Скопје
Телефони: 070-221-280 02/2527-346
Web: http://www.goce2000.com.mk/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1


Ресторан: Гоце 2000 002_WebРесторан: Гоце 2000 011_WebРесторан: Гоце 2000 007_WebРесторан: Гоце 2000 008_Web

__________________________________________________
Ресторан: Гоце 2000 48Uxp1

Ресторан: Гоце 2000 CРесторан: Гоце 2000 IРесторан: Гоце 2000 NРесторан: Гоце 2000 DРесторан: Гоце 2000 EРесторан: Гоце 2000 RРесторан: Гоце 2000 EРесторан: Гоце 2000 LРесторан: Гоце 2000 LРесторан: Гоце 2000 A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот