Посетете ги...
Photobucket Photobucket
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Свадбите на славните
Ресторан: Ромео и Јилија EmptyНед Јун 10, 2012 12:31 am by Cinderella

» Кумови
Ресторан: Ромео и Јилија EmptyВто Апр 17, 2012 4:10 pm by Cinderella

» Невестински обувки
Ресторан: Ромео и Јилија EmptyЧет Мар 29, 2012 10:43 am by Cinderella

» Предлози за аватари
Ресторан: Ромео и Јилија EmptyЧет Фед 16, 2012 4:52 pm by Cinderella

» Избор на музика/песни
Ресторан: Ромео и Јилија EmptyВто Фед 14, 2012 10:29 am by Cinderella

» Идеи како да ја/го побарате за жена/маж
Ресторан: Ромео и Јилија EmptyНед Фед 12, 2012 5:41 pm by Cinderella

» Китенки за свадба
Ресторан: Ромео и Јилија EmptyПон Окт 31, 2011 11:10 am by Cinderella

» Девер
Ресторан: Ромео и Јилија EmptyПон Окт 31, 2011 11:07 am by Cinderella

» Бонбончиња за свадба
Ресторан: Ромео и Јилија EmptyПон Окт 31, 2011 10:53 am by Cinderella

» Корпи за бонбончиња
Ресторан: Ромео и Јилија EmptyПон Окт 31, 2011 10:40 am by Cinderella


Ресторан: Ромео и Јилија

Go down

Ресторан: Ромео и Јилија Empty Ресторан: Ромео и Јилија

Пишување  Cinderella on Саб Апр 23, 2011 3:21 pm

Новоотворен ресторан во центарот на градот, нуди организирање на секаков вид прослави по многу поволни цени.
Ресторанот Ромео и Јилија е совршено место каде со причина ќе ги поканите вашите најблиски заедно да ги прославите најубавите моменти во животот.
Целото внимание е посветено на желбите на клиентот кон кои се пристапува индивидуално, креирајќи потполно оригинален концепт на прослава.

Капацитет: 360 гости
Локација: Кочо Рацин бр.19 А (јужен булевар) Скопје
Ресторан: Ромео и Јилија Romeo&Julija_mapa

Е-маил: romeoijulija@restorani.com.mk
Телефон: 075 444 878

Ресторан: Ромео и Јилија Romeo_i_julija_restoran2Ресторан: Ромео и Јилија Romeo_i_julija_restoran3Ресторан: Ромео и Јилија Romeo_i_julija_restoran5Ресторан: Ромео и Јилија Romeo_i_julija_restoran11Ресторан: Ромео и Јилија Romeo_i_julija_restoran10

__________________________________________________
Ресторан: Ромео и Јилија 48Uxp1

Ресторан: Ромео и Јилија CРесторан: Ромео и Јилија IРесторан: Ромео и Јилија NРесторан: Ромео и Јилија DРесторан: Ромео и Јилија EРесторан: Ромео и Јилија RРесторан: Ромео и Јилија EРесторан: Ромео и Јилија LРесторан: Ромео и Јилија LРесторан: Ромео и Јилија A

Glitter Graphics
Cinderella
Cinderella
Администратор
Администратор

Female Број на мислења : 146
Локација : Скопје

http://vencavkaodsonistata.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот